Bivši predsjednik Srpskog pokreta obnove i bivši visoki državni funkcioner Vuk Drašković izjavio je da je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, postavljajući, “zloglasne crvene beretke” u Pionirskom parku, čime im je “odao priznanje”, za “sve njihove zločine”.
“Pozivajući pod svojim predsedničkim prozorima veterane “crvenih beretki”, terorističke jedinice koja je raspuštena nakon ubistva Zorana Đinđića, a pre toga ubili Ivana Stambolića, Slavko Ćuruvija, sudija Nebojša Simeunović, izvršio je masakr na Ibarskoj magistrali, Aleksandar Vučić, hteo to da prizna ili ne, priznali su ubicama za sve zločine. Strašno! “, kazao je pisac Vuk Drašković u intervjuu za beogradski portal “Simptom”.
On je dodao da su studentski karnevali slobode uklonjeni, kako ispred Evrope tako i pred svijetom, “sa lica Srbije maskiraju da su Srbi ono što Srbi nisu: zločinci, razbojnici, civilizacijski pad”.
“Tu masku Srbiji su stavili udbaški odredi smrti i medijska lobotomija nad srpskim narodom, propaganda kojom su slavili zločine, kriminalce, Basibozuk i neistine o svemu”, ocijenio je Drašković.
Foto: EPA, FOTO, Zoran Lončarević, Saša Stanković
Izvor: Simptomi, Beta, Nova, N 1













