Vladimir Krnač, građevinski radnik kog su saigrači izbacili iz igre nakon što je tačno odgovorio na sva postavljena pitanja, kaže da će odbiti putovanje u Egipat koje želi da mu finansira TV Prva.”Sve je to u redu, ali moraću to sve da odbijem, malo me je blam. Ja sam u prijavi morao da navedem na šta i gde ću potrošiti novac i palo mi je na pamet da bih otputovao u Egipat, što jeste moja želja već dvadesetak godina. I eto, taj Egipat je ispao tema dana”, rekao je Vladimir za Telegraf.
“Te zadnje reči koje je istakao, kada sam ispao, to će mi ostati do kraja života i mogu reći da je moja kviz-karijera obogaćena time što je on… I svaka mu čast, i kao glumcu i kao čoveku”, poručio je Vladimir.”Mene je sramota”, rekao je voditelj nakon odluke Vladimirovih saigrača.
“Ponude pljušte sa svih strana. Da, ja se bavim građevinom, jeste da je teško, ali ja sam u tome tridesetak godina, tako da sa 60 godina mislim da je kasno za neki novi početak”, zaključio je.
Ovo je sve što treba da znate o ljudima. pic.twitter.com/qMebXMfDxT
— Icelander???????? (@islandjanin) April 12, 2023
Izvor: (Kurir.rs/ Telegraf)













