Nadzorne kamere na rekreacionom centru snimile dvojicu mladića kako kamen bacaju prema košarkaškoj tabli i školi. Kasnije se vidjeli tragovi toga vandalskog čina- razbijena tabla.
Rekreacioni centar je postao centar okupljanja svih generacija, ali ovakvi postupci postavljaju pitanje kakva nam omladina raste, šta to njih tera da uništavaju društvenu imovinu.
Pogledajte video:
https://www.facebook.com/share/p/Z2wyBCXfsg5dShdQ/?mibextid=WC7FNe
preuzeto : N. Čalakovic













