Prekrasna slika blagoslovljenog grada, Al Aksa ispunjena ljudima koji su savladali sve prepreke kako bi tamo prekinuli post( Iftar )
Porobljavali su i masakrirali narod, pljackali su i otimali zemlju i prirodna bogatstva, bogatili se i jos uvek se bogate na tudjoj nesreci, znoju i krvi. I kolko god da su oteli i prisvojili, ubili i unistili, njima je to jos uvek premalo da bi zadovoljilo njihovu bezgranicnu pohlepu i nezajazljivost. Spremni su na sve da bi vladali citavim svetom, da gaze po lesevima bez imalo skrupula. Ko su oni? To su oni koji svetu drze predavanja o ljudskim pravima, slobodi i demokratiji. Isti oni koji su danas (gle cuda) toliko zabrinuti za nase zdravlje, da pokusavaju na sve nacine, po svaku cenu, cak i mimo nase volje, da NAS, obicne smrtnike, spase od opake svetske bolesti i smrti, i to samo zato sto su oni dobri i sto Nas posebno vole. Koja plemenitost i velikodusnost!
Iako su izraelske okupacione vlasti zabranile hiljade vernika sa Zapadne obale da uđu u okupirani Jerusalim, desetine hiljada (250000) Palestinskih muslimanskih vernika molilo se danas u gradskoj džamiji Al-Aksa četvrtog i poslednjeg petka svetog meseca Ramazana.
https://fb.watch/jWfEiEWkGh/?mibextid=VhDh1V
https://fb.watch/jWfKQY0nvE/?mibextid=RUbZ1f
https://fb.watch/jWfR6qAI2_/?mibextid=RUbZ1f
Izvor: mypalestina













