Poruka na vratima dečije zaštite u Sjenici je neke nasmejala a neke iznenadila.
Jedan građanin je napravio sliku na kojoj se vidi poruka radnika dečije zastite da ne rade i da su na hatar, otišli da izjave saučešće.
Niko ne postavlja pitanje da li treba otić na hatar ali da li su trebali svi od jednom to je malo začuɗujuće.


Izvor: A.R.













